عضویت در سرویس ها

undefined

آخرین خبرنامه ها


Warning: simplexml_load_file(http://user.iranema.ir/newsletters/last_newsletters): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 500 Internal Server Error in /home/iranema/public_html/news/FRONTEND/last-newsletters.php on line 50

Warning: simplexml_load_file(): I/O warning : failed to load external entity "http://user.iranema.ir/newsletters/last_newsletters" in /home/iranema/public_html/news/FRONTEND/last-newsletters.php on line 50

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/iranema/public_html/news/FRONTEND/last-newsletters.php on line 51

اخبار پربازدید

آخرین اخباری که خواندم

سرویس پویشگر هوشمند خبر ایران ما چگونه کار می کند؟

پویشگر هوشمند خبر روباتی است که به صورت خودکار اخبار روز را منابع خبری جمع می کند، این اخبار به صورت خودکار گروه بندی شده و در اختیار کاربران سامانه قرار می گیرد.

سبد اخبار چیست؟

اگر می خواهید اخبار خود را در یک فرصت مناسب بخوانید آنها را در سبد اخبار خود قرار دهید و تمامی آنها را به صورت فایل پی دی اف یا صفحه وب ساده دریافت کنید و بعدا این اخبار را مطالعه کنید، می توانید فایل پی دی اف را روی گوشی خود کپی کنید تا در موقع مناسب به مطالعه آن بپردازید.عدد 3 در شکل 1 سمت چپ نشان مب دهد که 3 خبر را به سبد اخبار اضافه کرده ایم، اگر نشانگر ماوس خود روی این آیکون قرار دهید، کادری باز خواهد شد که عناوین اخبار اضافه شده و چند گزینه پایین آن در دسترس خواهد بود، با کلیک روی در کنار هر عنوان خبری می توانید آن را سبد حذف کنید، گزینه "خواندن سبد"، صفحه ای باز می کند که کل اخبار موجود در سبد زیر همدیگر مشاهده خواهید کرد، از طریق گزینه "خروجی pdf" می توانید به فایل پی دی اف اخبار خود دسترسی داشته باشید و گزینه "خالی کردن سبد اخبار" تمامی اخبار را از سبد حذف می کند. برای افزودن خبر به سبد اخبار، در لیست اخبار، نشانگر ماوس روی هر خبری که قرار می گیرد مجموعه ای از گزینه ها در اختیار کاربر قرار می گیرد که امکان به اشتراک گذاری خبر در شبکه های اجتماعی، دریافت پی دی اف خبر و در نهایت امکان افزودن خبر به سبد این گزینه را در اختیار کاربر قرار می دهد،برای افزودن خبر به سبد اخبار روی گزینه کلیک کنید، این گزینه علاوه بر سبد اخبار در صفحه مشاهده متن خبر نیز در دسترس می باشد، برای اطلاعات بیشتر فیلم آموزشی استفاده از سبد اخبار را دانلود کنید.

چگونه می توانم سریعتر به اخبار مورد نظر خود در بین انبوه اخبار دسترسی پیدا کنم؟

پویشگر هوشمند ابزارهای کارا و مناسبی برای این منظور در اختیار شما قرار می گیرد. اگر به موضوعات خاص خبری علاقه مندید کافی است روی موضوع مورد نظر خود در بالای صفحه کلیک کنید. صفحه متناظر با هر موضوع رنگ بندی خاص خود را دارد برای مثال در شکل 2 اخبار گروه اقتصادی را می توانید ببنید. علاوه بر مشاهده اخبار موضوعی می توانید منابع خبری خود را نیز محدود کنید، اگر تاکنون اخبار را فقط از 4 یا 5 سایت خبری پیگیری می کردید، در پویشگر هوشند ایران ما می توانید اخبار همین سایتها را یکجا ببینید، در نوار عمودی سمت راست صفحه اصلی سامانه لوگوهای منابع خبری در دسترس هستند، کافی است روی منابع مورد نظر خود کلیک کرده و بعد از انتخاب منابع خبری روی گزینه اعمال فیلتر کلیک کنید، در شکل 3 سایتهای خبرگذاری فارس، سایت تابناک و خبرآنلاین فیلتر شده اند و کاربر فقط اخبار این سایتها را مشاهده خواهد کرد. هر وقت خواستید می توانید منابع خود را تغییر داده و دوباره روی گزینه اعمال فیلتر کلیک کنید. همچنین می توانید روی گزینه لغو فیلتر کلیک کرده و اخبار را از تمام منابع خبری پویشگر دریافت کنید. پویشگر هوشمند اخبار بیش از منبع خبری را پوشش می دهد ولی نوار سمت راست فقط تعداد کمی از آنها را می بینید، برای دسترسی به لیست کل منابع خبری روی گزینه مدیریت منابع خبری کلیک کنید. تا به صفحه مدیریت منابع خبری را و منابع مورد نظر خود را انتخاب کنید. دسترسی به صفحه مدیریت منابع خبری از دو طریق امکان پذیر است یکی از طریق آیکون در نوار عمودی سمت راست صفحه و دیگر در منوی بالای سامانه از طریق گزینه "مدیریت منابع خبری". در هر دو صورت لیست تمامی منابع خبری پویشگر مطابق شکل 4 در اختیارتان قرار خواهد گرفت. همانطور که در این شکل می بینید سایتهای تابناک، خبرگزای فارس و خبرآنلاین های لایت شده اند، که قبلا آنها را فیلتر کرده ایم، می توانید تمام منابعی را که دوست دارید انتخاب کرده و سپس گزینه اعمال فیلتر را انتخاب کنید یا با انتخاب گزینه لغو فیلتر به اخبار تمام منابع خبری پویشگر دسترسی پیدا کنید. در صفحه اصلی سامانه در منوی عمودی سمت راست گزینه هایی وجود دارد که از طریق آن می توانید به آخرین، پربحث ترین، محبوبتری و درنهایت پربازدیدهای 24 و 48 ساعت گذشته دسترسی پیدا کنید. در نهایت می توانید از کادر جستجو در نوار سمت چپ اخبار مورد نظر خود را جستجو کنید.

در مرورگر من بخش های مختلف مدیریت منابع خبری، پربازدید درست کار نمی کند.

به احتمال زیاد منابع خبری خود را بیش از اندازه محدود کرده اید و منابع انتخابی شما در موضوع انتخاب شده خبری ندارد، برای مثال سایت "ورزش 3" در حوزه "بین الملل" خبری ندارد و اگر شما منابعتان را به ورزش 3 محدود کرده باشید، و موضوع بین الملل را انتخاب کنید صفحه ای مشابه شکل 5 خواهید دید.
البته همین صفحه دو گزینه در اختیار شما قرار می دهد، یا می توانید فیلتر منابع خبری را حذف کنید و با انتخاب گزینه مدیریت منابع ، منابع خبری خود را بروز کنید.

با چه مرورگری بهترین استفاده از امکانات سایت میسر می شود؟

سامانه با غالب مرورگر های رایج به خوبی کار می کند، با این حال برای کارایی بیشتر ، از مرور های کروم و فایر فاکس، و نسخه 9 به بعد مرورگر اینترنت اکسپلورر، استفاده کنید.

دیگر سرویس های ایران ما چیست؟

سامانه پویشگر هوشمند، اولین فاز از پروژه ای است که همگی در زیر مجموعه دامنه ایران ما، سرویسهای متنوعی را به هم میهنان ارایه خواهد داد،دو فاز بعدی به توسعه منابع خبری و شخصی سازی هوشمند محتوا اختصاص یافت و در فازهای بعد از آن، سایر سرویسها پیاده سازی خواهد شد، تشریح این سرویسها را به بعد از پیاده سازی آن موکول می کنیم.