عضویت در سرویس ها

undefined

آخرین خبرنامه ها


Warning: simplexml_load_file(http://user.iranema.ir/newsletters/last_newsletters): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 500 Internal Server Error in /home/iranema/public_html/news/FRONTEND/last-newsletters.php on line 50

Warning: simplexml_load_file(): I/O warning : failed to load external entity "http://user.iranema.ir/newsletters/last_newsletters" in /home/iranema/public_html/news/FRONTEND/last-newsletters.php on line 50

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/iranema/public_html/news/FRONTEND/last-newsletters.php on line 51

اخبار پربازدید

آخرین اخباری که خواندم


تیم شیروان قهرمان هفتمین دوره مسابقات کشتی جام برادران زهرایی شد

09:30:14 1395-04-19

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شیروان در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: هفتمین دوره مسابقات کشتی جام برادران زهرایی، یادواره کنگره سرداران شهید، شهدای گمنام و ۶۳۵ شهید شیروان بود که در این رقابت‌ها و از میان ۱۰ تیم برتر کشور عنوان قهرمانی به تیم شیروان رسید.

علی خالق زاده افزود: این رقابت‌ها به مدت دو روز و در سالن پور رضا شیروان پیگیری شد که در وزن ۵۷ کیلوگرم صابر خانجانی از تیم مرزبانی ناجا، در وزن ۶۱ کیلوگرم جلال علیزاده از تیم شیروان، در وزن ۶۵ کیلوگرم مهران شیخی از تیم شیروان در وزن ۷۰ کیلوگرم، ایمان رحمانی زاده از تیم مازندران، در وزن ۷۴ کیلوگرم امیرحسین تبار از تیم مازندران صاحب گردن‌آویز طلا شدند.

وی تصریح کرد: در دیگر اوزان و در وزن ۸۶ کیلوگرم محمد مرغزاری از تیم مازندران، در وزن ۹۷ کیلوگرم اسماعیل نجاتیان از تیم خراسان رضوی، در وزن ۱۲۰ کیلوگرم علی شعبانی از تیم مازندران در جایگاه نخست ایستادند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شیروان گفت: به‌این‌ترتیب و در نتایج تیمی این مسابقات تیم شیروان با ۶۶ امتیاز، تیم مازندران با ۶۴ امتیاز و تیم مرزبانی ناجا با ۶۰ امتیاز بر روی سکوی نخست تا سومی این رقابت‌ها قرار گرفتند.

به گزارش مهر در این رقابت‌ها دو تیم از مازندران، دو تیم از گلستان، دو تیم خراسان رضوی، دو تیم از خراسان شمالی، یک تیم از تهران، یک تیم از آذربایجان شرقی به همراه تیم فرماندهی مرزبانی ناجا جمهوری اسلامی ایران حضور داشتند.

منبع خبر: مهر / لینک منبع

پربازدیدترین اخبار در یک نگاه


پربازدیدترین های استان ها

پربازدیدهای مهر