عضویت در سرویس ها

undefined

آخرین خبرنامه ها


Warning: simplexml_load_file(http://user.iranema.ir/newsletters/last_newsletters): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 500 Internal Server Error in /home/iranema/public_html/news/FRONTEND/last-newsletters.php on line 50

Warning: simplexml_load_file(): I/O warning : failed to load external entity "http://user.iranema.ir/newsletters/last_newsletters" in /home/iranema/public_html/news/FRONTEND/last-newsletters.php on line 50

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/iranema/public_html/news/FRONTEND/last-newsletters.php on line 51

اخبار پربازدید

آخرین اخباری که خواندم


افزایش ۲۰ درصدی سفرهای عید فطر اردبیل/ثبت بیشترین تردد در سرعین

09:30:36 1395-04-19

علی رحمتی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه تردد خودروها توسط دستگاه‌های تردد شمار در ۲۶ نقطه در سطح استان سنجیده می‌شود، اضافه کرد: ترددها در ۵۲ محور استان سنجش شده است.

وی افزود: از ۱۵ تا ۱۸ تیر ماه مجموع تردد در کل محورهای استان یک میلیون و ۶۰۷ هزار مورد است که به نسبت تعطیلات عید فطر سال گذشته ۲۰ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

مدیرکل حمل‌ونقل و پایانه‌های استان با بیان اینکه تردد خودروهای سنگین هفت درصد است، ادامه داد: روز اوج تردد با ۴۸۳ هزار مورد در ۱۸ تیر ماه به ثبت رسیده است.

به گفته رحمتی بیشترین میزان تردد در محور اردبیل – سه‌راهی سرعین با بیش از ۲۰۲ هزار مورد و در اردبیل- آستارا با ۱۸۶ هزار مورد ثبت شده است.

وی ورودی خودرو به سرعین را در این ایام ۸۳ هزار دستگاه و خروجی را ۸۲ هزار و ۴۰۰ دستگاه عنوان کرد و افزود: روز اوج تردد ورودی و خروجی سرعین نیز ۱۷ تیر ماه با ۵۰ هزار دستگاه خودرو است.

مدیرکل حمل‌ونقل و پایانه‌های استان متذکر شد:  آمار ورود و خروج خودرو سرعین در مقایسه با تعطیلات عید فطر سال گذشته تغییری ندارد.

منبع خبر: مهر / لینک منبع

پربازدیدترین اخبار در یک نگاه


پربازدیدترین های استان ها

پربازدیدهای مهر