عضویت در سرویس ها

undefined

آخرین خبرنامه ها


Warning: simplexml_load_file(http://user.iranema.ir/newsletters/last_newsletters): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 500 Internal Server Error in /home/iranema/public_html/news/FRONTEND/last-newsletters.php on line 50

Warning: simplexml_load_file(): I/O warning : failed to load external entity "http://user.iranema.ir/newsletters/last_newsletters" in /home/iranema/public_html/news/FRONTEND/last-newsletters.php on line 50

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/iranema/public_html/news/FRONTEND/last-newsletters.php on line 51

اخبار پربازدید

آخرین اخباری که خواندم


۱۵ هزار مسافر گرفتارترافیک در اتوبان قزوین به رشت امدادرسانی شدند

09:54:44 1395-04-19

حکمت الله هاشمی در گفت وگو با خبرنگار مهر با اشاره به پوشش امدادی مسافران گرفتار ترافیک جاده ای تعطیلات عید سعید فطر اظهارکرد: از صبح روز عید سعید فطر تا صبح روز جمعه ۱۵ هزار نفر در محور اتوبان قزوین-رشت از جمعیت هلال احمر استان قزوین خدمات امدادی دریافت کردند.

وی تعداد کل حادثه دیدگان این گره ترافیکی را ۲۰ هزار نفر اعلام کرد و افزود: در عملیات امداد رسانی به این افراد، هفت دستگاه وانت کمک دار و سه دستگاه آمبولانس به کارگیری شد.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قزوین ادامه داد: در جریان امدادرسانی به مسافران یاد شده، ۱۰ نفر از کارکنان جمعیت هلال احمر قزوین و۴۰ نفر نجاتگر داوطلب در قالب ۱۵ تیم جاده ای شرکت کردند.

هاشمی تصریح کرد: ۲۹ بسته غذایی، ۲ هزار کیلوگرم خرما، ۳ هزار بطری آب معدنی، یک هزار عدد قوطی کنسروجات، ۳ هزار قرص نان و ۵ هزار بسته بیسکوییت در جریان این عملیات در میان حادثه دیدگان توزیع شد.

وی عنوان کرد: با اقدامات صورت گرفته با کمک جمعیت هلال احمر و نیروی انتظامی و پلیس راه قزوین و گیلان ضمن ارائه خدمات امدادی به مسافران گرفتار، گره ترافیکی نیز گشوده شد.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قزوین بر اهمیت تعامل و هماهنگی میان دستگاه های امدادی به منظور خدمات رسانی بهتر و بیشتر به مردم و مسافران تاکید کرد و گفت: اهمیت این تعامل در ایام تعطیلات، مسافرت ها و مواقع بروز حوادث دوچندان می شود.

هاشمی همچنین این تعامل و هماهنگی را درخدمات رسانی به مردم در عملیات امدادرسانی به مسافران گرفتار در گره ترافیکی جاده قزوین به رشت در تعطیلات عید سعید فطر مطلوب ارزیابی کرد.

وی از مردم و مسافران خواست با توجه به توصیه های امدادگران و مسئولان دستگاه های امدادی، اوقات خوشی را برای خود و خانواده رقم بزنند و از وقوع حوادث و تلفات حاصل از آن بکاهند.

منبع خبر: مهر / لینک منبع

پربازدیدترین اخبار در یک نگاه


پربازدیدترین های استان ها

پربازدیدهای مهر