عضویت در سرویس ها

undefined

آخرین خبرنامه ها


Warning: simplexml_load_file(http://user.iranema.ir/newsletters/last_newsletters): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 500 Internal Server Error in /home/iranema/public_html/news/FRONTEND/last-newsletters.php on line 50

Warning: simplexml_load_file(): I/O warning : failed to load external entity "http://user.iranema.ir/newsletters/last_newsletters" in /home/iranema/public_html/news/FRONTEND/last-newsletters.php on line 50

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/iranema/public_html/news/FRONTEND/last-newsletters.php on line 51

اخبار پربازدید

آخرین اخباری که خواندم


حجاب و عفاف تنها مختص خانم ها نیست

10:00:54 1395-04-19

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی سپاه سلمان ،سرهنگ پاسدار علی ثمره حسینی اظهار داشت: عفاف و حجاب در جامعه دارای اهمیت فراوانی است به طوری که ریشه در اعتقادات داشته و در این راستا باید علاوه بر توجه ویژه در سرلوحه کارها قرار گیرد.

وی با عنوان اینکه، حجاب و عفاف اثرات مهمی در زندگی فردی و اجتماعی دارد اضافه کرد: حجاب و عفاف تنها مختص خانم ها نیست بلکه برای همه ی بانوان و آقایان بعنوان دو ارزش بسیار مهم در جامعه به شمار می رود که در این راستا حجاب میوه عفاف و عفاف ریشه حجاب است.

ثمره حسینی ابراز داشت: هجمه‌های گسترده دشمنان و جنگ نرم آنها برای رواج فرهنگ غرب، بی‌بند و باری، بی‌حجابی و از میان برداشتن عفاف زنان است که در این راستا باید با هوشیاری بیشتر عمل کرد.

فرمانده سپاه پاسداران ناحیه زابل خاطر نشان کرد: پرداختن به مقوله حجاب و عفاف صرفاً منوط به این هفته نیست و باید همواره مورد توجه تمامی مسؤلان و آحاد مردم جامعه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه، ترویج و اشاعه فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه مستحکم‌ترین سد در برابر هجمه فرهنگی دشمنان است تصریح کرد: حجاب و پوشش اسلامی برای مردان و زنان، تنها از کارکرد فردی برخوردار نیست و فقط برای سامان دهی خلقیّات و ملکات نفسانی آدمیان، مؤثر نیست، بلکه از کارکرد اجتماعی نیز برخوردار است.

ثمره حسینی عنوان کرد: امنیت اجتماعی همواره به عنوان یکی از نیازهای اساسی هر جامعه انسانی مطرح بوده است، زیرا وجود این پدیده در سطح جوامع نظم و بقاء را به عنوان مهمترین کارکرد اساسی خود بوجود می آورد.

منبع خبر: مهر / لینک منبع

پربازدیدترین اخبار در یک نگاه


پربازدیدترین های استان ها

پربازدیدهای مهر