عضویت در سرویس ها

undefined

آخرین خبرنامه ها


Warning: simplexml_load_file(http://user.iranema.ir/newsletters/last_newsletters): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 500 Internal Server Error in /home/iranema/public_html/news/FRONTEND/last-newsletters.php on line 50

Warning: simplexml_load_file(): I/O warning : failed to load external entity "http://user.iranema.ir/newsletters/last_newsletters" in /home/iranema/public_html/news/FRONTEND/last-newsletters.php on line 50

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/iranema/public_html/news/FRONTEND/last-newsletters.php on line 51

اخبار پربازدید

آخرین اخباری که خواندم


مراسم بزرگداشت «عباس کیا رستمی» در کرمانشاه برگزار می شود

10:06:24 1395-04-19

کامران رضایی در گفتگو با خبرنگار مهر، از برگزاری مراسم بزرگداشتی برای فیلمساز فقید و برجسته کشورمان «عباس کیا رستمی» خبرداد.

وی افزود: این مراسم یکشنبه ۲۰ تیر ماه ۹۵ از ساعت ۱۸ الی ۲۰ و ۳۰ دقیقه در تالار وحدت دانشکده فرهنگ و هنر دانشگاه علمی و کاربردی کرمانشاه واقع در میدان جلیلی برگزار می شود.

رئیس انجمن سینمای جوان استان کرمانشاه تصریح کرد: این مراسم به همت انجمن سینمای جوان کرمانشاه و صورت همزمان با سایر انجمن های سینمای جوان در سراسر کشور برگزار می شود و طی آن فیلم «باد ما را خواهد برد» نیز نمایش داده می شود.

وی افزود: فیلم «باد ما را خواهد برد» از جمله آثار مرحوم کیا رستمی است که در منطقه کندوله از شهرستان سنقر و کلیایی استان کرمانشاه ساخته شده است و به همین دلیل ما در کرمانشاه این فیلم را برای نمایش انتخاب کرده ایم.

رضایی ادای احترام و معرفی این فیلم ساز برجسته به فیلمسازان جوان استان به عنوانی یک الگوی مناسب در عرصه فیلم و سینما هدف برگزاری این مراسم عنوان کرد.

منبع خبر: مهر / لینک منبع

پربازدیدترین اخبار در یک نگاه


پربازدیدترین های استان ها

پربازدیدهای مهر