عضویت در سرویس ها

undefined

آخرین خبرنامه ها


Warning: simplexml_load_file(http://user.iranema.ir/newsletters/last_newsletters): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 500 Internal Server Error in /home/iranema/public_html/news/FRONTEND/last-newsletters.php on line 50

Warning: simplexml_load_file(): I/O warning : failed to load external entity "http://user.iranema.ir/newsletters/last_newsletters" in /home/iranema/public_html/news/FRONTEND/last-newsletters.php on line 50

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/iranema/public_html/news/FRONTEND/last-newsletters.php on line 51

اخبار پربازدید

آخرین اخباری که خواندم


تشریح وظایف کمیته امنیت انتخابات

12:13:15 1395-11-25
رئیس کمیته امور داخلی کمیسیون شوراها از تهیه نامه‌ای برای حضور یکی از اعضای این کمیسیون در کمیته امور داخلی شورایعالی امنیت ملی حضور یابد.

ابوالفضل ابوترابی در خصوص تشکیل کمیته امنیت انتخابات، اظهار داشت: در قانون مقرر شده تا یک نفر از کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در کمیته شورایعالی امنیت ملی در امور داخلی شرکت کند.

نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: نامه‌ای را برای ارسال به وزیر کشور به عنوان رئیس این کمیته، تهیه می‌کنیم تا یک نفر از کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در این کمیته حاضر شود.

رئیس کمیته امنیت داخلی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تاکنون، هیج یک از اعضای کمیسیون شوراها در این کمیته حاضر نشده‌اند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی متذکر شد: وظیفه کمیته امنیت داخلی مربوط به موضوعات امنیت داخلی می‌باشد که یکی از کمیته‌های زیر مجموعه شورایعالی امنیت ملی است.

ابوترابی گفت: کمیته امنیت انتخابات نیز، کمیته‌ای مقطعی است که چند ماه مانده به انتخابات تحرکات مرتبط با انتخابات را در حوزه های داخلی، خارجی، احزاب و تخلفات احتمالی و موضوعات امنیتی مرتبط با انتخابات را رصد می‌کند.
منبع خبر: تابناک / لینک منبع

پربازدیدترین اخبار در یک نگاه


پربازدیدترین های کل اخبار

پربازدیدهای تابناک