عضویت در سرویس ها

undefined

آخرین خبرنامه ها


Warning: simplexml_load_file(http://user.iranema.ir/newsletters/last_newsletters): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 500 Internal Server Error in /home/iranema/public_html/news/FRONTEND/last-newsletters.php on line 50

Warning: simplexml_load_file(): I/O warning : failed to load external entity "http://user.iranema.ir/newsletters/last_newsletters" in /home/iranema/public_html/news/FRONTEND/last-newsletters.php on line 50

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/iranema/public_html/news/FRONTEND/last-newsletters.php on line 51

اخبار پربازدید

آخرین اخباری که خواندم


نشانه هایی از تشکیل داعش جدید در شمال غرب سوریه

16:52:05 1395-12-22
یک خبرنگار آمریکایی اعلام کرد که تروریستهای شکست خورده در سوریه در شمال غرب این کشور با جبهه النصره متحد شده و گروه تروریستی دیگری را تشکیل خواهند داد.

به گزارش تابناک،«پیتر تئو کرتیس» خبرنگار آمریکایی که در اسارت جبهه النصره در سوریه بود، مطالبی را درباره تشکیل یک گروه تروریستی جدید در سوریه عنوان کرد.

کرتیس در گفت‌وگو با شبکه خبری RT روسیه اعلام کرد که گروه موسوم به «داعش دوم» بزودی در سوریه تشکیل می‌شود. این خبرنگار آمریکایی تأکید کرد که این اتفاق در سایه سکوت دهشتناک کشورهای غربی در حال وقوع است.

وی در این زمینه اظهار داشت که شمار زیادی از تروریستهای موسوم به «میانه رو» -به تعبیر غرب- که در درگیری با ارتش سوریه شکست خورده‌اند در شمال غرب این کشور با النصره ادغام خواهند شد تا گروه افراطی دیگری را تشکیل دهند و آن را شبیه داعش توصیف کرد.

کرتیس ادامه داد: گزارشهای رسانه ای غرب درباره سوریه حقیقی نیست. یا اینکه ما از آنچه از سوی آنان رخ میدهد بی اطلاع هستیم یا اینکه آنان شیفته گزارش‌ها یا تصورات شخصیشان از رخدادها[ی سوریه] هستند.این خبرنگار همچنین هشدار داد که احتمال دارد استان ادلب پایتخت این گروه تروریستی باشد.وی از سال 2012 تا 2014 در اسارت تروریستها بود و با وساطت قطر آزاد شد.
منبع خبر: تابناک / لینک منبع

پربازدیدترین اخبار در یک نگاه


پربازدیدترین های کل اخبار

پربازدیدهای تابناک