عضویت در سرویس ها

undefined

آخرین خبرنامه ها


Warning: simplexml_load_file(http://user.iranema.ir/newsletters/last_newsletters): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 500 Internal Server Error in /home/iranema/public_html/news/FRONTEND/last-newsletters.php on line 50

Warning: simplexml_load_file(): I/O warning : failed to load external entity "http://user.iranema.ir/newsletters/last_newsletters" in /home/iranema/public_html/news/FRONTEND/last-newsletters.php on line 50

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/iranema/public_html/news/FRONTEND/last-newsletters.php on line 51

اخبار پربازدید

آخرین اخباری که خواندم


تاخیر چهار ساعته پرواز مشهد - اهواز

19:39:14 1396-01-25
مدیر روابط عمومی فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد گفت: پرواز مشهد - اهواز شماره 4135 شرکت هواپیمایی زاگرس با تاخیر چهار ساعته انجام می شود.

حسن جعفری در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد : این پرواز که قرار بود ساعت 17 امروز (جمعه ) از مشهد به مقصد اهواز انجام شود، به دلیل تاخیر در ورود هواپیمای مربوطه انجام نشد. 

افزود : هواپیمای مربوطه که قرار بود از نجف به مشهد وارد شود در فرودگاه نجف به دلیل نقص فنی زمینگیر شد و به طور طبیعی پرواز بعدی این هواپیما هم به مقصد اهوار دچار مشکل شد. 

وی گفت: با پیگیری های انجام شده از سوی شرکت هواپیمایی زاگرس، مقرر شد مسافران این پرواز با هواپیمای جایگزین در ساعت 21 امشب به مقصد اهواز اعزام شوند. 

وی عنوان کرد: در این فاصله از مسافران این پرواز که حدود 170 نفر هستند، پذیرایی خواهد شد. 

فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد بعد از مهر آباد تهران پرترددترین فرودگاه کشور است که به طور متوسط در ایام عادی تا 180 پرواز و در شرایط پیک مسافری تا 250 پرواز از آن انجام می شود. 
منبع خبر: تابناک / لینک منبع

پربازدیدترین اخبار در یک نگاه


پربازدیدترین های اجتماعی

پربازدیدهای تابناک