عضویت در سرویس ها

undefined

آخرین خبرنامه ها


Warning: simplexml_load_file(http://user.iranema.ir/newsletters/last_newsletters): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 500 Internal Server Error in /home/iranema/public_html/news/FRONTEND/last-newsletters.php on line 50

Warning: simplexml_load_file(): I/O warning : failed to load external entity "http://user.iranema.ir/newsletters/last_newsletters" in /home/iranema/public_html/news/FRONTEND/last-newsletters.php on line 50

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/iranema/public_html/news/FRONTEND/last-newsletters.php on line 51

اخبار پربازدید

آخرین اخباری که خواندم


تاثیر «مادر بمب‌ها» در بازار سهام آسیایی

21:26:18 1396-01-28
با افزایش تنش های ژئوپلتیکی در منطقه در پی بمباران مواضع داعش در افغانستان توسط آمریکا بوسیله یکی از بزرگترین بمب‌های غیر هسته ای جهان، ارزش شاخص بازارهای سهام آسیایی کاهش یافت.

به گزارش فارس به نقل از اسوشیتد پرس، طی روزهای گذشته آمریکا با یکی از بزرگ ترین بمب‌های غیر هسته ای جهان مواضع داعش در افغانستان را بمباران کرد.
بمب مورد استفاده در این حملات موسوم به "مادر همه بمبها"، 10 متر طول و 10 تن وزن داشته و از قدرت تخریب بسیار بالایی برخوردار است.

این بمب برای استفاده ارتش آمریکا در جنگ عراق طراحی شد اما تا کنون در هیچ عملیات نظامی استفاده نشده بود و استفاده از آن در از سوی آمریکا در افغانستان به عنوان اقدامی که ثبات منطقه را تهدید می کند از سوی کشورها قلمداد شده است.

شاخص نیکی 225 ژاپن، با 0.49 درصد کاهش معادل 91.21 واحد روبرو شد و در پایان روز به 18335.63 واحد رسید.

با توجه این کاهش روزانه، شاخص این بازار طی هفت روز گذشته 1.76 درصد کاهش یافته است.
شاخص بازار سهام شانگهای چین نیز به عنوان یکی دیگر از مهمترین بازارهای بورس آسیایی، طی روز جاری با 0.91 درصد کاهش معادل 29.89 به 3246.07 رسید.

منبع خبر: تابناک / لینک منبع

پربازدیدترین اخبار در یک نگاه