عضویت در سرویس ها

undefined

آخرین خبرنامه ها


Warning: simplexml_load_file(http://user.iranema.ir/newsletters/last_newsletters): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 500 Internal Server Error in /home/iranema/public_html/news/FRONTEND/last-newsletters.php on line 50

Warning: simplexml_load_file(): I/O warning : failed to load external entity "http://user.iranema.ir/newsletters/last_newsletters" in /home/iranema/public_html/news/FRONTEND/last-newsletters.php on line 50

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/iranema/public_html/news/FRONTEND/last-newsletters.php on line 51

اخبار پربازدید

آخرین اخباری که خواندم


تروریست‌های بازداشتی در فرانسه، داعشی هستند

03:39:23 1396-01-30
 نیروهای امنیتی فرانسه صبح روز سه شنبه دو تروریست را در شهر مارسی واقع در جنوب این کشور بازداشت کردند.

العالم - دادستان کل فرانسه با تکیه بر مدارک کشف شده، دو تروریست بازداشت شده در جنوب این کشور را از اعضای داعش معرفی کرد.

فرانسوا مولن دادستان کل فرانسه در نشستی خبری در این باره گفت: صبح امروز اداره کل امنیت داخلی در مارسی دو نفر را به نام محی الدین . ام متولد منطقه کروا در شمال فرانسه و کلِمان. ب متولد منطقه ارمان بازداشت کرد.

به نوشته خبرگزاری صدا و سیما، دادستان دستگیری این دو نفر را با اقدامات تروریستی، در اختیار داشتن سلاح، مواد منفجره و آتش زا مرتبط دانست و افزود: بازداشت شدگان قصد ارتکاب سوء قصد در آینده نزدیک را داشته اند.

مولن خاطر نشان کرد که در حال حاضر هدف و محل مورد نظر تروریست ها برای حمله،  مشخص نشده است. وی افزود، در جریان بازرسی ها از محل زندگی متهمان مدارکی از جمله پرچم داعش کشف شده است. مولن خاطرنشان کرد که هر دو متهم فرانسوی هستند و به دلیل افراط گرایی چهره های شناخته شده ای نزد سرویس های امنیتی می باشند.

وی تاکید کرد که هر دو فرد بازداشت شده قبلا به جرم سرقت، قاچاق مواد مخدر و استفاده از مدارک جعلی زندانی شده بودند و نام آن ها در فهرست افراد مظنون به افراط گرایی ثبت شده است.
منبع خبر: تابناک / لینک منبع

پربازدیدترین اخبار در یک نگاه


پربازدیدترین های کل اخبار

پربازدیدهای تابناک