عضویت در سرویس ها

undefined

آخرین خبرنامه ها


Warning: simplexml_load_file(http://user.iranema.ir/newsletters/last_newsletters): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 500 Internal Server Error in /home/iranema/public_html/news/FRONTEND/last-newsletters.php on line 50

Warning: simplexml_load_file(): I/O warning : failed to load external entity "http://user.iranema.ir/newsletters/last_newsletters" in /home/iranema/public_html/news/FRONTEND/last-newsletters.php on line 50

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/iranema/public_html/news/FRONTEND/last-newsletters.php on line 51

اخبار پربازدید

آخرین اخباری که خواندم


اتمام پروژه‌های مسکن مهر به اواخر ۹۶ موکول شد

09:13:39 1396-01-30
رییس انجمن انبوه‌سازان استان تهران گفت: پیشرفت ۱۰ هزار واحد مسکن مهر انبوه‌سازان ۷۰ درصد است که در صورت تزریق نقدینگی تا شهریور یا بهمن امسال به اتمام می‌رسد.

به گزارش تسنیم، حسن محتشم اظهار کرد: با مساعی و پیگیری‌های قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر و مدیرعامل شرکت عمران پردیس، در ماه جاری هزینه کارهای اضافی و الحاقیه شماره ۳ و قیمت آسانسور شرکت‌های تابعه انجمن انبوه‌سازان استان تهران امضا شده و در دست ابلاغ است.

وی با بیان این‌که انبوه‌سازان عهده‌دار پروژه ۱۰ هزار واحدی مسکن مهردر فازهای ۵ و  ۹ جدید پردیس هستند، تصریح کرد:‌ به‌عنوان مثال با توجه به افزایش قیمت آسانسور در سال ۹۵ و به خصوص بلند مرتبه بودن ساختمان‌های فازهای اخیر از استعلام قیمت روز استفاده شده است.

وی با اعلام این‌که افزایش وام ۳۰ میلیونی به ۴۰ میلیون توان محقق شده است، افزود: علاوه بر این منابع مالی جدیدی از سوی دولت جهت عملیات زیربنایی در نظر گرفته شده و چنانچه منابع مالی به موقع تزریق شود بخش عمده‌ای از پروژه ۱۰ هزار واحدی تا پایان فصل تابستان و باقیمانده آن نهایتا تا بهمن امسال تکمیل و آماده تحویل می‌شود.

رییس انجمن انبوه‌سازان استان تهران یادآور شد: پیشرفت فیزیکی کلی این پروژه در مرحله ۷۰ درصد و برخی بلوک‌ها حتی در مرحله بیش از ۸۰ درصد هستند، از این رو سیکل منظم و به موقع پرداخت‌ها جهت تحقق اهداف فوق‌الذکر در اولویت ویژه‌ بوده و تعداد بیشتری از بلوک‌های پیشتاز به افتتاحیه می‌رسد.

محتشم در پاسخ به این پرسش که چه مبلغی برای اتمام این واحدها نیاز است، افزود: حدود ۴۰۰ میلیارد تومان برای تکمیل واحدهای باقیمانده پول نیاز است که از این رقم حدود ۵۰ درصد برای ساخت و مابقی برای زیرساخت‌ها و آماده‌سازی است.

منبع خبر: تابناک / لینک منبع

پربازدیدترین اخبار در یک نگاه


پربازدیدترین های اقتصادی

پربازدیدهای تابناک