عضویت در سرویس ها

undefined

آخرین خبرنامه ها


Warning: simplexml_load_file(http://user.iranema.ir/newsletters/last_newsletters): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 500 Internal Server Error in /home/iranema/public_html/news/FRONTEND/last-newsletters.php on line 50

Warning: simplexml_load_file(): I/O warning : failed to load external entity "http://user.iranema.ir/newsletters/last_newsletters" in /home/iranema/public_html/news/FRONTEND/last-newsletters.php on line 50

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/iranema/public_html/news/FRONTEND/last-newsletters.php on line 51

اخبار پربازدید

آخرین اخباری که خواندم


انهدام باند پسر عموها

13:26:05 1396-02-01
دو پسر عمو که محموله های قاچاق را از جنوب کشور به تهران می آوردند، درجریان سرقت محموله پوشاک شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش مهر، ۲۲ فروردین ۹۶ سرقت محموله پوشاک در اتوبان امام علی(ع) (مسیر شمال به جنوب) - خروجی جاده معدن، به کلانتری ۱۶۷ دولت آباد اعلام شد.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع سرقت محموله و به دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای عمومی و انقلاب شهرری، پرونده برای رسیدگی در اختیار پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

راننده کامیون پس از حضور در پایگاه نهم پلیس آگاهی گفت: ساعت ۱۸ در اتوبان امام علی در حال حرکت بودم که ناگهان یک ۲۰۶ صندوق دار سفید رنگ با سه سرنشین اقدام به متوقف کردن کامیون کردند. پس از توقف، آنها مرا از کامیون به پایین کشیده و با تهدید چاقو و قمه اقدام به بستن دست و پایم کرده و در صندوق عقب ۲۰۶ قرار دادند. پس از طی مسافت کوتاهی، آنها مرا از صندوق عقب ماشین بیرون آورده و با همان دست و پای بسته شده در بیابان های اطراف منطقه دولت آباد رها کردند.

وی افزود: زمانی که سارقان قصد رها کردن مرا داشتند ، هوا کاملا تاریک شده بود اما با این وجود توانستم چند شماره از پلاک ماشین آنها را به خاطر بسپارم.

کارآگاهان پایگاه نهم پلیس آگاهی با بهره گیری از همان اطلاعات محدود به دست آمده از پلاک ۲۰۶ سارقان، موفق به شناسایی خودرو ۲۰۶ سفید رنگ صندوق دار شدند.

کارآگاهان در اقدامات پلیسی، با شناسایی مالک خودرو به نام «هوشنگ» ۵۰ ساله اطلاع پیدا کردند که خودرو در اختیار پسر ۲۲ ساله اش به نام «رضا» بوده است.

با شناسایی مخفیگاه «رضا» در منطقه شهرزاد دولت آباد، وی ۲۷ فروردین دستگیر شد. رضا با اعتراف صریح به مشارکت در سرقت به عنف محموله پوشاک، محل نگهداری محموله سرقتی را چند کوچه پایین تر از مخفیگاهش نشان داد.

با شناسایی دقیق محل نگهداری محموله، کارآگاهان ضمن هماهنگی با بازپرس پرونده به این محل مراجعه و در بازرسی از یک منزل مسکونی موفق به کشف کامل محموله ی سرقتی شدند.

با دستگیری «مسعود» ۳۱ ساله که اموال مسروقه در خانه اش نگهداری می شد، وی در اعترافاتش به کارآگاهان عنوان داشت که این محموله توسط برادر و پسرعموی همسرش به نام های «امیر» و «هومن» به خانه اش انتقال داده شده است.

با شناسایی «هومن» ۲۷ ساله و «امیر» ۲۸ ساله به عنوان متهمین اصلی پرونده، هومن به عنوان یکی از مجرمان سابقه دار پایگاه نهم آگاهی در زمینه زورگیری مورد شناسایی قرار گرفت؛ بلافاصله قبل از اطلاع «هومن» و «امیر» از دستگیری همدستان خود و کشف محموله توسط کارآگاهان، هر دو نفرشان در دو عملیات جداگانه همزمان، در منطقه دولت آباد دستگیر و به پایگاه نهم آگاهی منتقل شدند.

«هومن» و «امیر» در اظهارات خود عنوان داشتند که محموله مسروقه را آنها خودشان ابتدا برای مالباخته و به صورت قاچاق از شهرهای جنوبی کشور به تهران آورده و در ادامه، با اطلاع از قاچاق بودن محموله و اطمینان از این موضوع که صاحب بار حتی در صورت سرقت محموله اش بواسطه قاچاق بودن آن اقدامی برای طرح شکایت نخواهد کرد، طراحی سرقت را انجام و نهایتا با همکاری یکی از دوستانشان به نام رضا اقدام به انجام سرقت محموله به شیوه راهزنی کرده و محموله سرقتی را به منزل خواهر «هومن» منتقل کرده اند.

سرهنگ کارآگاه حسین زارع رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر، به خبرنگار مهر، گفت: متهمان با قرار قانونی و جهت انجام تحقیقات تکمیلی برای شناسایی دیگر جرایم ارتکابی، در اختیار پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته اند.
 
منبع خبر: تابناک / لینک منبع

پربازدیدترین اخبار در یک نگاه


آخرین اخبار از تابناک

واکنش منفعلانه شاه اردن به اظهارات بشاراسد تابناک | لینک منبع

بشار اسد: در وضعیت جنگ با اسرائیل قرار داریم تابناک | لینک منبع

روحانی، قالیباف و میرسلیم در رسانه ملی چه گفتند؟ تابناک | لینک منبع

مشتاق انتقادات سازنده خواهم بود/ حزب موتلفه هزینه‌های انتخاباتی من را تأمین می‌کند تابناک | لینک منبع

به روحانی گفتم جنگ اصلی، معیشت مردم است/ در مسئله برجام نظام هزینه داد/ مقابل نقض برجام، تحرک جدی نداشته‌ایم / در انتخابات با حضور نیروهای انقلاب فضای جدید شکل می‌گیرد تابناک | لینک منبع

چرا روسیه در زمان حمله اسرائیل به سوریه سرش را برمی‌گرداند؟! / توهین آشکار به امام رضا برای انتقاد از یک کاندیدا و انتشار ویدیو برای جنگ روانی / ویدیوی حرف‌های جنجالی مشاور روحانی: روحانی و احمدی نژاد از یک مسیر رای آوردند! تابناک | لینک منبع

توصیه های توکلی به کاندیداهای ریاست جمهوری تابناک | لینک منبع

وعده قالیباف برای مقابله با اقلیت 4 درصدی تابناک | لینک منبع