عضویت در سرویس ها

undefined

آخرین خبرنامه ها


Warning: simplexml_load_file(http://user.iranema.ir/newsletters/last_newsletters): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 500 Internal Server Error in /home/iranema/public_html/news/FRONTEND/last-newsletters.php on line 50

Warning: simplexml_load_file(): I/O warning : failed to load external entity "http://user.iranema.ir/newsletters/last_newsletters" in /home/iranema/public_html/news/FRONTEND/last-newsletters.php on line 50

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/iranema/public_html/news/FRONTEND/last-newsletters.php on line 51

اخبار پربازدید

آخرین اخباری که خواندم


پیشنهاد وسوسه برانگیز به سرباز وظیفه شناس

20:52:06 1396-02-19
اعضای شبکه‌ای که قصد ورود مواد مخدر به یکی از زندان­های کشور را داشتند با هوشیاری و وظیفه ­شناسی سرباز یگان حفاظت به دام قانون افتادند.

به گزارش خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی سازمان زندان‌ها، اعضای باند تبهکاری که با ارائه پیشنهاد رشوه تحویل یک دستگاه خودرو گرانقیمت و مقادیر زیادی پول نقد در ازای حمل موادمخدر توسط یکی از سربازان به زندان قصد فریب وی را داشتند با هوشیاری سرباز وظیفه در دام قانون گرفتار شدند.

جهانگیر رئیس سازمان زندان‌ها در دیداری که به منظور قدردانی از اقدام این سرباز وظیفه شناس صورت گرفته بود گفت: شما سربازان تامین کنندگان امنیت و آینده سازان این کشور هستید و باید با شناخت و آگاهی کامل در اجرای وظایف خود نهایت تلاش خود را بکار گیرید.

رئیس سازمان زندان­ها ضمن تبریک به خانواده­هایی که چنین فرزندانی را تحویل جامعه می‌دهند گفت: جوانان ما انسان­های پاک و زلالی هستند که باید قدر آنها را بدانیم و برای تامین آینده آنان بسترهای لازم را فرراهم آوریم.

سرهنگ ایزدخواه فرمانده یگان حفاظت زندان­های کشور در تشریح این واقعه گفت: افراد ناشناسی با مراجعه به طباطبایی سرباز یگان حفاظت که در مرخصی به سر می­برد به وی پیشنهاد وسوسه انگیزی در ازای حمل مواد مخدر از نوع شیشه در دو مرحله به زندان را کردند که سرباز وظیفه شناس بلافاصله موضوع را به مافوق خود اطلاع و طی یک نقشه طراحی شده و عملیات پلیسی – قضایی، افراد این شبکه مخوف دستگیر و تحویل مراجع قضایی گردیدند.

وی در خصوص اقدامات صورت گرفته در خصوص پیشگیری از ورود موادمخدر به داخل زندان­ها گفت: آموزش و توجیه سربازان وظیفه که به خاطر جوانی و کم تجربگی بیشتر در معرض آسیب­ هستند یکی از اقداماتی است که در سال­های اخیر مورد توجه جدی قرار گرفته است.

شایان ذکر است همزمان با سالروز ولادت حضرت علی ­اکبر(ع) و روز جوان طی مراسمی در وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح نیز از این سرباز وظیفه ­شناس قدردانی شد.

منبع خبر: تابناک / لینک منبع

پربازدیدترین اخبار در یک نگاه


پربازدیدترین های اجتماعی

پربازدیدهای تابناک