عضویت در سرویس ها

undefined

آخرین خبرنامه ها


Warning: simplexml_load_file(http://user.iranema.ir/newsletters/last_newsletters): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 500 Internal Server Error in /home/iranema/public_html/news/FRONTEND/last-newsletters.php on line 50

Warning: simplexml_load_file(): I/O warning : failed to load external entity "http://user.iranema.ir/newsletters/last_newsletters" in /home/iranema/public_html/news/FRONTEND/last-newsletters.php on line 50

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/iranema/public_html/news/FRONTEND/last-newsletters.php on line 51

اخبار پربازدید

آخرین اخباری که خواندم


رونمایی از پهپاد جدید عربستان

18:13:30 1396-02-23
عربستان سعودی با نمایش فیلمی از پهپاد جدید رزمی خود به نام «عقاب_1» با برد 2500 کیلومتر،ماندگاری 24 ساعت و سقف پرواز 20 هزار پا خبر داده است.

به گزارش فارس، عربستان سعودی در تلاش برای ارتقا توان نظامی خود از یک پهپاد رزمی به نام «عقاب-1» روز 11 ماه مه ( پنجشنبه گذشته) در شهرک علمی «ملک عبدالعزیز» رونمایی کرده است.
 
به نوشته وبگاه «جینز» مقام‌های سعودی مدعی تجهیز این پهپاد به سامانه‌های ارتباط ماهواره‌ای ، قابلیت فرود و برخاست خودکار و ساخته شدن آن از کربن و فایبرگلاس برای کاستن از مصرف سوخت خبر داده‌اند.

آن‌ها همچنین اعلام کرده‌اند که برد این پهپاد 2500 کیلومتر و ماندگاری آن نیز 24 ساعت است و حدود 20 هزارپا سقف پرواز دارد.
 
به نوشته جینز، عقاب -1 می‌تواند موشک و بمب هدایت شونده لیزری حمل نماید. بمب‌های هدایت شونده در این پهپاد از نوع « FT-9» و موشک نیز از نوع « M-4/M-» است. این بمب‌ها در واقع ساخت شرکت فن آوری فضایی چین (CASC) هستند که برای پهپادهای سری « CH» خود ساخته است.
عربستان در اقدامی برای خودنمایی فیلمی از این پهپاد در حال پرواز را نمایش داده است.
منبع خبر: تابناک / لینک منبع

پربازدیدترین اخبار در یک نگاه


پربازدیدترین های بین الملل

پربازدیدهای تابناک