عضویت در سرویس ها

undefined

آخرین خبرنامه ها


Warning: simplexml_load_file(http://user.iranema.ir/newsletters/last_newsletters): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 500 Internal Server Error in /home/iranema/public_html/news/FRONTEND/last-newsletters.php on line 50

Warning: simplexml_load_file(): I/O warning : failed to load external entity "http://user.iranema.ir/newsletters/last_newsletters" in /home/iranema/public_html/news/FRONTEND/last-newsletters.php on line 50

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/iranema/public_html/news/FRONTEND/last-newsletters.php on line 51

اخبار پربازدید

آخرین اخباری که خواندم


متواری شدن وزیر کشور «حسنی مبارک»

19:26:30 1396-02-26
وزارت کشور مصر در ابلاغیه‌ای به دادستانی این کشور از متواری شدن سرلشگر «حبیب العادلی» وزیر کشور دوره «حسنی مبارک» خبر داد.

به گزارش فارس، وزارت کشور مصر در ابلاغیه‌ای به دادستانی کل اعلام کرد که با وجود صدور حکم حبس 7 ساله برای سرلشگر حبیب العادلی در قضیه مربوط به اختلاس از اموال وزارت کشور، وی متواری گشته و اطلاعی از مکان او برای اجرای حکم در دست نیست.

روزنامه المصریون نوشت که منابع قضایی اعلام کرده‌اند که العادلی در منزل خود در الجیزه نیست و به احتمال قوی وی هفته گذشته از منزل خود متواری گشته است.

به گفته این منابع پس از صدور حکم حبس 7 ساله علیه العادلی به اتهام اختلاس از اموال وزارت کشور، دوره اقامت اجباری وی نیز به پایان رسیده بود.

دادگاه جنایی قاهره نیز امروز به ریاست قاضی «حسن فرید» تشکیل جلسه داده و ضمن رد اعتراض العادلی به حکم صادره علیه وی، حکم حبس 7 ساله او را تأیید کرد.

یک منبع قضایی نیز گفت که دادستانی کل از وزارت کشور درخواست کرده است تا سریعا العادلی را جهت اجرای حکم حبس وی دستگیر نمایند.
منبع خبر: تابناک / لینک منبع

پربازدیدترین اخبار در یک نگاه


پربازدیدترین های بین الملل

پربازدیدهای تابناک