عضویت در سرویس ها

undefined

آخرین خبرنامه ها


Warning: simplexml_load_file(http://user.iranema.ir/newsletters/last_newsletters): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 500 Internal Server Error in /home/iranema/public_html/news/FRONTEND/last-newsletters.php on line 50

Warning: simplexml_load_file(): I/O warning : failed to load external entity "http://user.iranema.ir/newsletters/last_newsletters" in /home/iranema/public_html/news/FRONTEND/last-newsletters.php on line 50

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/iranema/public_html/news/FRONTEND/last-newsletters.php on line 51

اخبار پربازدید

آخرین اخباری که خواندم


احتمال خروج سربازان آلمان از پایگاه اینجرلیک ترکیه

19:00:50 1396-02-27
وزیر خارجه آلمان تهدید کرد که در صورت پافشاری ترکیه بر ممانعت از بازدید هیئت پارلمانی آلمان از پایگاه هوایی «اینجرلیک»، احتمالا پارلمان به خروج سربازان از پایگاه اینجرلیک رأی خواهد داد. 
 
به گزارش میزان،زیگمار گابریل روز چهارشنبه گفت: در صورت پافشاری ترکیه بر ممانعت از بازدید هیئت پارلمانی آلمان از پایگاه هوایی «اینجرلیک»، احتمالا پارلمان به خروج سربازان از پایگاه اینجرلیک رأی خواهد داد.

مقامات ترکیه به رویترز گفته‎اند که دیدار هیئت پارلمانی آلمان از پایگاه هوایی اینجرلیک و 250 سرباز حاضر در این پایگاه اقدام مناسبی نیست.

روابط  میان دو کشور پیش از این نیز دچار تنش‌هایی شده و این اقدام ترکیه اوضاع را وخیم‌تر کرده و منجر به تشدید تنش‌ها شده است.

گابریل افزود: من امیدوارم که دولت ترکیه در روزهای آینده تصمیم خود را تغییر دهد در غیر این صورت قطعا پارلمان اجازه ماندن نیروها در ترکیه را نخواهد داد.

«آنگلا مرکل»، صدر اعظم آلمان نیز به این اقدام ترکیه واکنش نشان داده و اعلام کرد که احتمالا آلمان نیروهای خود را از پایگاه اینجرلیک خارج و به مکان دیگری منتقل کند.

طی روزهای گذشته دولت ترکیه از ورود هیئت پارلمانی آلمان به پایگاه هوایی اینجرلیک و دیدار آنها با سربازان آلمانی حاضر در این پایگاه جلوگیری کرده است.
منبع خبر: تابناک / لینک منبع

پربازدیدترین اخبار در یک نگاه


پربازدیدترین های بین الملل

پربازدیدهای تابناک