عضویت در سرویس ها

undefined

آخرین خبرنامه ها


Warning: simplexml_load_file(http://user.iranema.ir/newsletters/last_newsletters): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 500 Internal Server Error in /home/iranema/public_html/news/FRONTEND/last-newsletters.php on line 50

Warning: simplexml_load_file(): I/O warning : failed to load external entity "http://user.iranema.ir/newsletters/last_newsletters" in /home/iranema/public_html/news/FRONTEND/last-newsletters.php on line 50

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/iranema/public_html/news/FRONTEND/last-newsletters.php on line 51

اخبار پربازدید

آخرین اخباری که خواندم


ردپای رکود در صنعت، آفت جان تحقیق

22:13:47 1396-02-27
مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان گفت: وجود رکود در صنعت موجب افت شدیدی در بخش آموزش شرکت‌ها شده و به‌دلیل کمبود نقدینگی، شرکت‌ها نمی‌توانند در حوزه آموزش و نوآوری سرمایه گذاری کنند.

میلاد علی دادی، مدیر عامل یک شرکت صنعتی دانش بنیان در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: تجهیزات و مواد اولیه مورد نیاز شرکتمان را 80 درصد از داخل کشور و 20 درصد از کشورهای خارجی همچون ترکیه و اکراین وارد می کنیم.

وی در ادامه افزود: وجود تحریم ها اثر زیادی بر فعالیت شرکت های دانش بنیانی همچون شرکت ما نداشت و بعد از برجام هم هیچ اتفاق عملی برای ما رخ نداده است.

علی دادی اذعان داشت: مکاتبات زیادی بعد از برجام با شرکت های اروپایی برای از سرگیری روابط داشتیم ، اما در عمل اتفاقی نیفتاد و شاهد تغییری در سیاست و نگرش آنها در برخورد با شرکت های ایرانی نبودیم.

فعال حوزه صنعت تأکید کرد: وجود رکود در صنعت موجب افت شدیدی در بخش آموزش شرکت‌ها شده و به‌دلیل کمبود نقدینگی، شرکت‌ها نمی‌توانند در حوزه آموزش و نوآوری سرمایه گذاری کنند.

وی در پایان یادآور شد: شرکت‌های دانش بنیان تمام تلاش خود را برای ایجاد نوآوری صرف می کنند و دغدغه اصلی ما ایجاد اشتغال بیشتر به‌ویژه در سال اقتصاد مقاومتی، اشتغال و تولید است.
منبع خبر: تابناک / لینک منبع

پربازدیدترین اخبار در یک نگاه


کلید واژه پیشنهاد دهید

پربازدیدترین های اجتماعی

پربازدیدهای تابناک